У громраді при Міноборони не встигають за корупціонерами через дефіцит кадрів

02.08.2018 11:15

У відділі з питань запобігання та виявлення корупції при Міністерстві оборони не витримують навантаження в роботі через брак кадрів. Про це стало відомо активістам «Стоп корупції» під час засідання громадської ради при відомстві. 

«У складі громадської ради семеро людей. Через недостатню кількість кадрів в органі не все встигають. При цьому на конкретні питання від колегії були надані досить невпевнені та розмиті відповіді. Крім того, про всі виявлені правопорушення вони чомусь  попередньо звітують міністру оборони, діяльність відомства якого й інспектують. Наприкінці зустрічі тон став більш спокійним, члени колегії громради сподіваються у майбутньому більш тісне та продуктивну співпрацю. Про це нам розповів заступник начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України Станіслав Конощук», – зазначають активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, днями представники від ГО «Стоп корупції» увійшли до складу громадської ради при Державній екологічній інспекції України.

«Для нас участь у громадській раді при Держекоінспекції  – це додаткова можливість виявляти екологічні порушення та за підтримки екологічної інспекції й правоохоронних органів усувати їх.

Також ми будемо інформувати громадськість про стан екології та екологічні проблеми й обговорювати шляхи їхнього вирішення», – зазначив керівник правозахисного блоку ГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

Громадська рада при Державній екологічній інспекції є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Державної екологічної інспекції України та її територіальних органів, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики в сфері охорони навколишнього середовища.

Додамо, що команда «Стоп корупції» постійно опікується екологічною проблематикою. Активісти регулярно проводять контроль незаконних точок видобутку піску у Києві та області, фіксують діяльність нелегальних заправних станцій та роботу несанкціонованих сміттєвих полігонів.

Зазначимо, що наразі команда проекту охоплює 25 регіональних осередків по всій Україні.

«Стоп корупції» входить до громадських рад при Міністерстві фінансів, Міністерстві юстиції, Державній екологічній інспекції, Міністерстві оборони, Державній пенітенціарній службі.

«СтопКор» активно співпрацює з іншими організаціями: вже підписані Меморандуми з більше ніж 20 громадськими організаціями та об’єднаннями країни.

Коментарі