У громадського активіста з Хмельницького міська влада відбирає землю

Міська влада Хмельницького передала земельну ділянку, яка перебуває у приватній власності, комунальному підприємству під ринок "Ранковий".

14690951_1783143061954213_1040505064188439926_n

Про це повідомив власник землі та голова Хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук.

"Земля, яка вказана на фото, належить МЕНІ як приватній особі та громадянину. Зображена на фото будівля – моя приватна власність, маю на неї техпаспорт та свідоцтво на право власності. За діючим законодавством, земельна ділянка завжди іде за нерухомістю беззаперечно та безкоштовно, я маю право на землю під будівлею навкруги для обслуговування будівлі та вільного проходу до неї.

Бетонний паркан на фундаменті теж належить МЕНІ, як і ворота та решта інфраструктури, зводилось моїм коштом... Свою приватну власність я не віддам! Як могли мою землю віддати комунальникам без рішення суду та погодження зі мною – не розумію. Але ситуацію не залишу, буду звертатись до суду та правоохоронних органів", – зазначає Артур Сторожук у соцмережі.

Про наміри міської влади провести на території реконструкцію ринку "Ранковий" голова осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук дізнався з публікації у місцевій газеті. Представник проекту закликав журналістів видання перевіряти інформацію.

Коментарі