У ГПУ розповіли скільки «світить» Медведчуку. Залишилось довести

05.02.2019 17:41

За статтею, яку інкрімінують Віктору Медведчуку, а саме частина 1 ст. 111 «Державна зрада», карається позбавленням волі на термін від 12 до 15 років – у коментарі «Прямому» повідомив речник ГПУ Андрій Лисенко.

"Матеріали цього кримінального провадження будуть передані до СБУ за підслідністю. Щоб всі розуміли, стаття 110 частина 1 посягання на територіальну цілісність карається позбавленням волі від 3 до 5 років з конфіскацією майна. І стаття 111 частина 1 - це державна зрада карається позбавленням волі від 12 до 15 років з конфіскацією майна або без такої ", - розповів Лисенко та додав, що справа за доведенням, про яке говорити наразі зарано.

"Будуть проведені відповідні слідчі дії. І при необхідності слідчими будуть вручені підозри людині, внесеної в ЄРДР відомості, з приводу якого порушено кримінальне провадження ... Потрібно допитати свідків, зібрати всі матеріали. На це потрібен час ... Якщо все показання будуть записані і підтверджені, а люди, які їх дали підпишуться під цими свідченнями - вони будуть прийняті в якості доказів у суді ", - додав прес-секретар.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X