У Фастові провели роз’яснювальний семінар для громадян

В рамках проекту «STOP Корупції у Київській області» та партійної програми «Правовий порадник» громадськості презентували план боротьби з корупцією та пояснили нюанси оформлення документів в дозвільно-погоджувальних інстанціях У вівторок, 12 травня, за ініціативи очолюваної Левом Парцхаладзе Київської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» та столичної обласної держадміністрації відбувся відкритий правовий семінар у Фастові. До заходу долучились дуже багато високопосадових держчиновників. Зокрема, були присутні заступник начальника обласного Управління Держземагентства у Київській області Станіслав Губін, представник Головного теруправління юстиції у Київській області Семен Кривонос, заступник директора департаменту Держархбудінспекції на Київщині Наталія Чекомасова, керівник Фастівської райдержадміністрації Євгеній Липовченко тощо.

Передусім очільник місцевої організації партії в Фастівському районі Яна Хрустальова детально презентувала присутнім вже діючий проект «СТОП Корупції у Київській області». За словами ініціатора цього проекту – першого заступника голови Київської облдержадміністрації Лева Парцхаладзе, «боротьба зі зловживаннями посадовців є головною передумовою змін на краще в усіх сферах нашого життя. Як в межах району, так і в межах області, і в масштабі усієї країни. Це наша перепустка у коло демократичних держав – з якісними медициною та освітою, розвиненим малим і середнім бізнесом». Тому «боротьбу з корупцією, – наголосила Яна Хрустальова, – ми розпочали з трьох найбільш проблемних установ – Держземагентства, Державної архітектурно-будівельної інспекції та Державної реєстраційної служби. Налаштовані діяти за принципом «Порушення – жорстка реакція».

Громадянам нагадали, що в рамках проекту «СТОП Корупції» кожен охочий може повідомити про факти корупції, з якими зіткнувся він особисто або його друзі, родичі тощо. Це допоможе крок за кроком закривати будь-які шпарини для хабарництва. Повідомлення про свавілля чиновників приймаються на гарячу лінію (044)5780004, на електронну скриньку [email protected] або через форму зворотного зв’язку на сайті http://stopcor.org. Жодне звернення не залишиться без реакції, а всі рішення будуть відкритими та публічними. Окрім того, по кожному факту потерпілі отримають кваліфіковану правову допомогу від юристів-волонтерів партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».

Керівник місцевої організації «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» також розповіла фастівцям, що вже створений і почав працювати Антикорупційний штаб, до складу якого увійшли представники громадських організацій. Цей штаб буде тримати на контролі абсолютно всі скарги, що надходять від людей, і передавати всю інформацію до відповідних органів – в МВД, СБУ, прокуратуру. З оптимізмом була сприйнята інформація про те, що до осені в Київській області вже запрацює унікальний геопортал, який дозволить кожному громадянину в режимі онлайн отримувати інформацію про будь-яку земельну ділянку (її цільове призначення, розмір, власника). Цей проект є унікальним для України, і дуже приємно, що він стартує саме на Київщині! А друга частина семінару була присвячена роз’ясненню нюансів і тонкощів дозвільних та погоджувальних процедур у будівництві, земельних питаннях та відносно реєстрації прав власності. Досвідчені юристи та представники відповідних структур детально роз’яснили присутнім, які послуги мають надавати населенню Держархбудінспекція, Держземагентство та Держреєстр у Київській області. Після цього настав час для запитань, адже численна кількість фастівців прийшли на семінар не лише для того, щоб послухати корисну інформацію, а й сподіваючись вирішити свої конкретні, наболілі проблеми.

Інші новини

Коментарі