У “ДНР” дітей лідерів профспілок відправлять на новорічне свято у Москву

У "ДНР" дітей розділили на дві категорії – звичайні та ті, у яких батьки члени профспілок. І тим, й іншим влаштують новорічне свято. Першим у промисловому центрі Уралу, другим – у Москві.

Про це повідомляють контрольовані російські медіа. Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 21 грудня, стало відомо, що у "ДНР" для дітей підготували особливий подарунок з нагоди новорічних свят. Так, обдарованих дітей з "центрів додаткової освіти" Донецька чекає поїздка на Урал. Зокрема, вони приєднаються до культурно-розважальної програми в Свердловській області.

"Сімнадцять обдарованих дітей... вирушили в Єкатеринбург для участі в новорічних заходах", – відзначили росЗМІ.

Тим часом діти активістів профспілок "республіки" поїдуть до Москви, де подивляться новорічну виставу. За попередніми даними, побачити Москву пощастить всього 45 дітям. Мова йде про чад лідерів "профспілок охорони здоров'я, силових структур, машинобудування і металообробки". Як зазначається, вони вже вирушили до столиці РФ.

Якщо з поїздкою дітей заслужених діячів "ДНР" до Москви все зрозуміло, не зовсім ясно, чому інших обдарованих вихованців відправили саме у промисловий центр на Уралі. У "ДНР" коментарів з цього приводу не дали.

Коментарі