У Дніпрі Порошенко підняв найбільше синьо-жовте знамено до Дня Державного прапора

Святкування Дня Державного прапора України стартувало з підняття найбільшого прапора на найвищий в країні флагшток в Дніпрі.

Сьогодні, 23 серпня, найбільший Державний прапор України підняли на найвищий в країні флагшток висотою 72 метри, передає "Діалог.UA".

Так, в Дніпрі відбулося встановлення відразу двох рекордів під час традиційного підняття прапора до Дня Державного прапора.

"Саме під синім і жовтим кольорами з покоління в покоління ми, українці, боролися і боремося за власну свободу і свободу України. Його решетили ворожі кулі. За нього карали Сибіром в епоху шістдесятників. З ним ми, зрештою добилися незалежності, відновили власну державу 27 років тому", – підкреслив на урочистому заході президент Петро Порошенко.

Крім того, лідер України заявив, що саме синьо-жовтий прапор об'єднує нас в єдину націю незалежно від національності, мови та релігії.

Урочистості на честь Дня Прапора у Дніпрі

Державний Прапор – животворне та об'єднуюче начало. Він, незалежно від національності, мови, релігії гуртує нас в одне єдине ціле – українську політичну націю. Він об’єднує українців усього світу. Саме під синім та жовтим кольорами з покоління в покоління ми, українці, боролися і боремося за власну свободу і волю України. Його решетили ворожі кулі. За нього карали Сибіром в епоху шістдесятників. З ним ми добилися зрештою Незалежності, відновили власну державу 27 років тому.Наш головний обов’язок і велика відповідальність перед загиблими, перед нинішнім та прийдешніми поколіннями – зробити усе можливе, щоб синьо-жовтий прапор одвічно майорів над усією Україною. Разом ми гідно здолаємо усі труднощі. Щиро вітаю усіх із Днем Державного Прапора!

Posted by Петро Порошенко on Kolmapäev, 22. august 2018

Коментарі