У Дніпрі назвали прізвища поліцейського керівництва, яке не буде проходити переатестацію

Активісти сумніваються, що атестація призведе до звільнення всіх корупційонерів.

Про це стало відомо під час прес-конференції активістів, що беруть участь у зборі інформації для атестаційних комісій.

"Всі міліційонери та поліцейські пройшли очистку через люстрацію, ніхто із них не був звільнений", - зазначив представник платформи "Громадський контроль" Денис Селін.

"Доходить до дурного: у травні у Кривому Розі на хабарі упіймали копа, Недодатко (Олександр Недодатко - начальник Центрально-Міського відділення поліції Криворізького ВП, - ред.). Після цього він у суді вніс заставу 700 тис. грн, його відстороняють від посади, але зараз він іде на переатестацію", - наголосив Селін.

Він наголосив, що за даними декларацій, у заступників начальника ГУ НП можна простежити невідоповідність доходів і способу життя. Серед таких осіб він виділив заступника начальника ГУ НП Сергія Манзу, який у 2014 році купив дорогу квартиру та машину, а також начальника управління кадрового забезпечення ГУ НП Юрій Небеський.

"У 2015 році він продав дві свої машини - свою та дружини - за 1,9 млн грн. Як він їх заробив і для чого служить в органах, якщо може забезпечити собі гарне життя, продабчи машини? У низки міліціонерів по 3-4 квартири. На які кошти вони їх купили? Спадок, бабуся подарувала? У всіх такі хороші бабусі?", - наголосив Селін.

Він також висловив сумнів, що всі, щодо кого буде негативний висновок комісії будуть звільнені, оскільки остаточне рішення - у повноваженнях МВС.

Нагадаємо, сьогодні перша категорія керівників поліції Дніпропетроської області проходить тестування. 1-2 липня вони матимуть співбесіди у комісіях, до складу яких входить третина представників громадськості.

Коментарі