У Держприкордонслужбі задокументували рекордну кількість спроб дачі хабарів

Співробітники Держприкордонслужби задокументували рекордну кількість порушників, які намагалися втягнути персонал прикордонного відомства у протиправну діяльність.

Якщо з початку року було зафіксовано 301 випадок пропозиції хабарів, то тільки минулого тижня прикордонники задокументували 46 порушників за ст. 369 КК (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі), передає прес-служба відомства.

33 рази порушували чинне законодавство і пропонували неправомірну вигоду посадовим особам Держприкордонслужби наші співвітчизники. Пропонували хабарі охоронцям кордону і 13 іноземців, серед яких громадяни Узбекистану, Угорщини, Молдови, Киргизстану, Азербайджану, Німеччини і Росії.

З 46 випадків 19 задокументували прикордонники Східного регіонального управління, з них 13 разів порушення були зафіксовані в зоні АТО. Переважно громадяни намагалися заплатити за товари, які вони перевозили з порушеннями правил переміщення через лінію розмежування.

11 разів пропонували хабарі прикордонникам Західного регіонального управління. Тут громадяни спробували за хабарі в розмірі від 200 до 500 і більше гривень вирішити питання прискорення оформлення і проїзд без черги, або їх пропуск без належних документів.

На адмінмежі з Кримом українці намагалися заплатити 7 разів. Один із порушників, який намагався перетнути адмінмежу поза контрольним пунктом на мотоциклі без документів, та якого затримали прикордонники відділу "Червоний Чабан" Херсонської загону, намагався відкупитися сумою 2 тис. гривень.

7 випадків спроб підкупу прикордонників зафіксували правоохоронці Північного регіонального управління. Зокрема, прямуючи через пункти пропуску "Ягодин", громадянин України запропонував 150 євро за пропуск через кордон за підробленим дорученням на автомобіль, яким він їхав. А громадяни Росії і Азербайджану прикордонникам Луцького загону пропонували 2000 і 1000 російських рублів у пункті пропуску "Доманове" та "Городище" за їх безперешкодний пропуск через кордон.

Інші новини

Коментарі