У Державному агентстві водних ресурсів підтвердили “СтопКору”, що не надавали жодних дозволів на роботу в акваторії Дніпра скандальним піщаним браконьєрам з Видубичів

Державне агентство водних ресурсів України не надавало дозволів на роботу в акваторії Дніпра жодній з компаній, які проводили видобуток піску під виглядом так званої розчистки дна. Про це в агентстві повідомили "СтопКор" у відповіді на запит.

"Єдиний аргумент та документ, який нібито узаконював діяльність цілої низки компаній з різними назвами та формами власності на території Промислової, 4, виявився фікцією. До речі, саме на цей дозвіл спиралась і суддя Дарницького суду, яка не дала арештувати техніку піщаних браконьєрів з Видубичів", – зазначили юристи "Стоп корупції".

Додамо, що у промзоні на Видубичах компанії ТОВ "Мостобуд", ПАТ "Мостобуд", ТОВ "Собі" проводили незаконний видобуток піску без відповідного спецдозволу від Держгеонадр. Загалом, за підрахунками активістів проекту, на території знаходиться понад 300 тисяч тонн нелегально намитого піску. За рік на цій точці браконьєри заробляли до 300 мільйонів гривень.

Команда "Стоп корупції" спільно з організаціями-однодумцями вимагає закриття точки, конфіскації та арешту піску та техніки.

Два з трьох земснарядів водна поліція Києва уже евакуювала на штрафмайданчик.

 

Інші новини

Коментарі