У Державній виконавчій службі сфабрикували справу проти активіста “Стоп корупції” з Чернівців

У Державній виконавчій службі звернулись до суду з вимогою заборонити активістові Чернівецького осередку "Стоп корупції" Валерію Аіріні виїзд за межі України. Громадського активіста звинуватили у невиконанні рішення суду. При цьому сфальсифікували особисті дані стопкорівця – прізвище та податковий номер. Подробиці повідомив сам Валерій Аіріні.

"Я отримав повідомлення, що на адресу поштового відділення на моє ім'я надійшов лист. З'ясувалось, що ДВС звернулась до суду про заборону мені виїзду за межи країни. Суд це рішення задовольнив. Мовляв, за не виконання рішення суду, сфальсифікувавши мої данні, а саме інформацію про зміну прізвища та низку інших документів. Річ у тім, що я дійсно змінив прізвище ще в 2014, а суд був 2016. Але ДВС подає до суду документи, посилаючись на те, що я нібито змінив своє прізвище навмисно, щоб уникнути виконання рішення суду. Також представники служби вказали мій податковий номер, від якого я відмовився ще п’ять років тому, його у мене не було за старого прізвища.

За моїми даними, справу провернув один з працівників ДВС в Чернівецькій області, а саме Дмитро Кертюк, якій і сфальсифікував дані, увів суддю в оману та отримав ухвалу суду за винагороду.

Ми викликали поліцію прямісінько в ДВС, написали заяву. До мене потім звертались, просили зам'яти справу, домовитись, але закон один для всіх", – зазначив активіст "Стоп корупції" Валерій Аіріні.

 

Інші новини

Коментарі