У Дарницькій РДА “СтопКору” повідомили про день зустрічі забудовника та активістів з Осокорків

Зустріч між активістами ГО «Екопарк-Осокорки» та забудовником «Аркада» відбудеться у Дарницькій РДА у четвер вранці. Про це стало відомо активістам ГО «Стоп корупції», ГО «Стоп нелегал» та «Руху за законні забудови» у ході спілкування із виконувачем обов'язків голови Дарницької РДА Лозовим.

«Сьогодні ГО «Стоп корупції» «Рух за законні Забудови» та ГО «Стоп нелегал були на зустрічі з в.о. Дарницької РДА Лозовим В.Б. Проговорили та домовились провести зустріч між «Аркадою» та активістами в четвер о 10:00. Лозовий пообіцяв взяти під особистий контроль дані переговори та забезпечити всім можливим, що від нього залежить», – розповіли деталі зустрічі активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, минулого тижня у головному офісі «Стоп корупції» відбулась зустріч між представниками забудовника ТОВ «Аркада» та ініціативної групи ГО «Екопарк Осокорки» щодо будівництва у районі. Подробиці повідомили активісти «Стоп корупції».

«Представники забудовника та жителі Осокорків змогли поспілкуватись між собою, кожна сторона отримала можливість вислухати пропозиції щодо виходу з конфліктної ситуації, яка склалась у районі з початком будівництва. Окрім того, сторони взяли паузу до зустрічі у Дарницькій РДА, де спеціально для вирішення ситуації навколо будівництва створили робочу групу. Цей час представники забудовника та жителів району використають для підготовки відповідей на усі пропозиції», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Додамо, раніше активісти «Стоп корупції» розібрались у суперечці, що виникла між забудовником ТОВ «Аркада» та представниками ГО «Екопарк-Осокорки». Місцеві жителі протестують проти будівництва електропідстанції біля озера Небреж по вулиці Чавдар у районі. У виконавця робіт є усі необхідні дозвільні документи, зокрема, і від управління водних ресурсів на будівництво біля водойми. Подробиці повідомили активісти «Стоп корупції», які поспілкувались із представниками обох сторін суперечки.

Місцеві жителі наполягають на тому, щоб територію біля озера взагалі не забудовували, а лише упорядковували. За словами представників ГО «Екопарк Осокорки», люди хочуть бачити на цьому місці зону відпочинку. За їхніми словами, у Генплані до 2020 року на цій території не передбачене жодне будівництво. Натомість у ТОВ «Аркада», яке хоче зробити по вулиці Колекторну електропідстанцію, є на руках усі відповідні дозволи.

Коментарі