У Черкаській області офіцер розмахував гранатою із зірваною чекою

На Черкащині ледь не сталася трагедія: офіцер роти, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, погрожував убити своїх підлеглих. Він це робив з гранатою в руках, з якої висмикнув чеку. Про це йдеться в повідомленні військової прокуратури регіону.

Новину повідомляє "Преса України".

Це сталося 10 вересня приблизно о 19:30 під час завантаження військової техніки на одній зі станцій з метою переміщення. Офіцер, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, під час шикування погрожував підлеглим підірвати гранату. Коли командир дістав гранату і витягнув скобу, його підлеглим вдалося зафіксувати вибуховий пристрій у руці офіцера і запобігти вибуху.

Військова прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за ч. 4. ст. 426-1 Кримінального кодексу України (Перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень) щодо офіцера.

Нагадаємо, того ж дня на Черкащині просто біля розважального закладу підірвали гранату. Зловмисник, затримати якого працівникам поліції допомогли відпочивальники закладу, приніс з собою гранату ф-1. Він жбурнув її  у бік паркувального майданчика. Внаслідок вибуху пошкоджено декілька автомобілів та фасад розважального закладу.

Інші новини

Коментарі