У Черкасах відкрився міський відокремлений підрозділ ГО “Cтоп корупції” – подробиці (фото)

15.03.2019 16:31

15 березня в місті Черкаси відбулось урочисте відкриття міського відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції".

Координатори проекту Роман Бочкала й Богдан Хмельницький особисто вручили новопризначеному голові осередку Борису Холоденку сертифікат про приєднання до організації.

Ми закликаємо всіх свідомих громадян до співпраці” – наголосив Роман Бочкала.

Крім того, до участі в заході були запрошені представники вже працюючих підрозділів "Стоп Кору" з таких регіонів України як Житомирщина, Рівненщина, Сумщина та Київщина, а також представники місцевої громади.

Зазначимо, що головна мета регіональних активістів, які приєднуються до дружньої команди "Стоп корупції", полягає в боротьбі з корупцією на місцях, викритті схем та неправомірних дій чиновників, покращенні умов життя мешканців та об’єднаній діяльності небайдужих громадян.

Професіонали "Стоп корупції" зі свого боку готові навчати та розповідати активістам про механізми й інструменти роботи організації, шляхи отримання інформації, особливо від органів влади, а також ділитися досвідом роботи інших осередків і висвітлювати найрезонансніші розслідування й викриття корупціонерів.

Додамо, що в цей день у місті Золотоноша на Черкащині відкрився ще один осередок, подробиці про це читайте в матеріалі: "Зміцнюємо позиції! – на Черкащині відбулось урочисте відкриття Золотоніського районного підрозділу ГО “Стоп корупції”.

Коментарі