У Черкасах прокурор погорів на хабарі

Співробітники управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки ГПУ спільно з СБУ затримали прокурора прокуратури Черкас під час отримання хабара у сумі 1 500 доларів США.

Саму таку винагороду прокурор вимагав від особи за закриття відкритого кримінального провадження за ч. 4 ст. 358 КК України за фактом підробленная свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та повернення їй на відповідальне зберігання автомобіля, вилученого під час проведення досудового розслідування.

Крім цього, потерпілий був змушений, на вимогу прокурора, надати йому кошти у сумі 1000 грн ще й за отримання позитивного висновку від експерта. У результаті проведення негласних слідчих (розшукових) дій правоохоронці підтвердили факт організації прокурором процесу повернення автомобіля заявнику та зафіксували отримання ним за це грошей.

Нині проводяться першочергові слідчі дії та вирішується питання про повідомлення хабарнику про підозру та обрання для нього міри запобіжного заходу.

1

Коментарі