У Брюсселі відбулись переговори Трампа й Порошенка – подробиці

Дональд Трамп скасував ряд двосторонніх зустрічей на саміті у Брюсселі. Тим не менше, з Петром Порошенком він зустрівся. Однак переговори тривали недовго.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 12 липня, стало відомо, що український президент Петро Порошенко зустрівся з американським лідером Дональдом Трампом в рамках саміту НАТО в Брюсселі. За даними ЗМІ, Трамп скасував ряд зустрічей, однак з Порошенком все ж поспілкувався. Зокрема, про це розповіли в адміністрації президента.

"Зустріч тривала близько 20 хвилин. Обговорили широкий спектр питань, включаючи Північний потік-2 і подальшу співпрацю в оборонній сфері", – розповіли в адміністрації президента.

Крім того, політолог Павло Нусс додав, що сторони обговорили політико-оборонні відносини між двома країнами та стратегію Штатів на майбутній зустрічі Трампа з Путіним.

"Зустріч Трампа з Порошенком передусім свідчить про те, що Сполучені Штати Америки й Україна є стратегічними партнерами, і це партнерство та спільні цінності не можуть нівелюватися в інтересах Москви", – розповів Нусс.

Також відомо, що представники преси не були запрошені на це дійство, адже відбувся зсув запланованого графіка. А саме через Дональда Трампа. За попередніми даними, президент США зібрав лідерів країн-членів НАТО та пригрозив виходом з альянсу, якщо його члени не виконають вимогу – підвищення витрат на оборону. Йдеться про 2% від ВВП.

Коментарі