У Броварах відбувся правовий семінар для громадян

В рамках реалізації проекту «STOP Корупції у Київській області» та програми «Правовий порадник», започаткованих і впроваджених спільними зусиллями КОДА та партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка»  у Броварах відбувся відкритий семінар для громадян. Учасники отримали консультації щодо специфіки та нюансів дозвільних та погоджувальних процедур, які проводять Держреєстр, Держархбудінспекція, Держземагентство та районні управління архітектури і містобудування.

В заході взяли участь координатор проекту «STOP корупції у Київській області» Тарас Лилик, голова місцевої організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» у Броварському районі Юрій Плакся, начальник юридичного відділу Держземагентства у Київській області Ірина Степаненко,  представник главку теруправління юстиції у Київській області Семен Кривонос і заступник директора департаменту ДАБІ у Київській області Наталія Чекомасова. Також були присутні численні представники сільських і селищних рад, місцевих правоохоронних органів, прокуратури й активісти громадських організацій.

Нагадавши, що Україна наразі є однією з найкорумпованіших країн світу, Тарас Лилик презентував усім присутнім детальний покроковий план боротьби з корупцією на Київщині.

Власне, подолання правової необізнаності населення також є частиною озвученого плану. На цьому під час проведення відкритої дискусійної панелі тиждень тому в столичному Українському домі наголосив перший заступник голови Київської облдержадміністрації Лев Парцхаладзе. Він зазначив, що відтепер подібні заходи в області проводитимуться регулярно. Окрім того, територіальна організація партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» у Київській області започаткувала юридичні приймальні, де фахові правники-волонтери надають громадянам безкоштовні консультації з будь-яких нагальних питань. Наразі діє вже понад 20 таких приймалень, а згодом їх буде 37.

Коментарі