У Боярці на Київщині затримали наркодилера

Працівники Головного управління Нацполіції у Київській області затримали у Боярці наркодилера, який торгував партіями метадону, амфетаміну та марихуани.

Подробиці повідомив журналіст "СтопКору" Артем Лагутенко, який був присутній на спецоперації. "Вночі поліція влаштувала облаву на наркодилера в Боярці. Ексклюзивне право на фіксацію отримав "СтопКор".

У ході операції агент поліції зробив контрольну закупівлю наркотичної речовини. Одразу ж розпочалась облава. Наркоторговець намагався сховатись, але його впіймали на задньому дворі. У наркодилера вилучили невеликі партії метадону, амфетаміну і марихуани.

Виявилось, затриманий раніше вже відсидів строк за торгівлю наркотиками. Повторити "подвиг" вирішив через безробіття. З довідкою про судимість, за словами затриманого, нікуди не беруть", – розповів деталі затримання журналіст Артем Лагутенко.

"Дуже добре, що поліція кличе журналістів на подібні заходи. Але як на мене, облави на дрібних наркодилерів нічого взагалі не вирішують. Треба затримувати та судити великих постачальників і правоохоронців, які це кришують", – додав журналіст.

 

Коментарі