У Білій Церкві відбувся роз’яснювальний семінар для громадян

У рамках проекту «STOP Корупції у Київській області» та партійної програми «Правовий порадник» у Білій Церкві відбувся відкритий правовий семінар для населення. За ініціативи очолюваної Левом Парцхаладзе Київської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» та за активної підтримки столичної облдержадміністрації білоцерківцям роз’яснили всі тонкощі дозвільних та погоджувальних процедур у будівництві, земельних питаннях та реєстрації прав власності.

Семінар проводився в приміщенні Київської обласної торгово-промислової палати. Поспілкуватись із людьми прийшли представники місцевих органів влади та організацій – райдержадміністрації, податкової інспекції, пожежної служби, силових структур, пенсійного фонду, міграційної служби, центру зайнятості, дозвільно-погоджувальних установ.

На початку заходу уповноважений представник Київської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Геннадій Джегур та голова Білоцерківської райдержадміністрації Вадим Маршалок наголосили, що корупцію можна викорінити лише спільними зусиллями у кожному окремо взятому районі, і тільки так можна подолати її в межах всієї країни. Бо саме через корупцію люди витрачають забагато сил і часу, оформлюючи документи дозвільно-погоджувального характеру.

Координатор проекту «СТОП Корупції у Київській області» Тарас Лилик ознайомив присутніх із ходом реалізації проекту та закликав їх активно долучатися до боротьби зі зловживаннями держчиновників і представників влади. А голова антикорупційного комітету Майдану Олексій Ісаєв наголосив на незворотності ідей і досягнень Революції Гідності та пообіцяв свою допомогу кожному українському громадянину, який долучиться до викорінення корупції та хабарництва.

Семен Кривонос, представник головного територіального управління юстиції у Київській області, розповів про пілотні проекти у держреєстрації, що їх вже починають втілювати на Київщині. А заступник директора департаменту Держархбудінспекції у Київській області Наталія Чекомасова та очільник Білоцерківського міськвідділу Держземагентства Юрій Савчук розлого пояснили сам алгоритм і установлені законодавством терміни отримання дозвільних документів.

У ході семінару громадяни детально дізнались, які послуги мають надавати населенню Держархбудінспекція, Держземагентство, Держреєстр у Київській області та районні управління архітектури і містобудування. Наприкінці ж усі, хто прийшов на цю зустріч з надією вирішити свої нагальні проблеми, отримали змогу поспілкуватися з організаторами семінару та представниками відповідних державних установ.

Інші новини

Коментарі