У Биківні обурені мешканці виступили проти дерибану лісу

Активісти "Стоп корупції" долучились до акції протесту проти вирубки та забудови Биківнянського лісу. У рамках заходу люди перекрили Броварське шосе.

Подробиці повідомив активіст проекту Олег Болотський.

"Громада, яка виступає проти знищення Биківнянського лісу, заблокувала проїзд автотранспорту на Броварському шосе. Люди вимагали приїзду очільника столиці Кличка та екс-голови ОСН Биківні Легези. Коли ті, на запит громади, вкотре не з'явились – демонстративно спалили імпровізовані опудала мера та Легези. За словами обурених жителів Биківні, Легеза втік на власний острів у Середземному морі", – розповів активіст "Стоп корупції" Олег Болотський.

Нагадаємо, за даними "СтопКору", Биківнянський ліс без відома і згоди громади вкрали й розпродали.
"Ліс розділили на 1400 ділянок, з яких лише близько сотні отримали вдови учасників АТО, а всі решта 1300 – чиновники. Жителі Биківні не дістали жодного наділу.

Голова Биківнянського ОСН Микола Косинець в Київраді на сесії з трибуни пропонував виділити вдовам АТОвців одразу гроші по 1 млн грн, оскільки ділянки потребують великих коштів для забудови, яких у вдів немає. Таким чином вирішилось би питання збереження лісу для наших нащадків та була б реальна допомога АТОвцям та їхнім сім'ям.

Але скидається на те, що у чиновників інший план, схоже, що вони намагаються зіштовхнути лобами АТОвців з биківнянцями так нібито биківнянці проти того, щоб захисники України отримали землю в Биківні, тому що гроші в бюджеті Києва є, у сумі 3 млрд гривень, ці кошти не були освоєні у 2016 році. Проте у Київраді, за словами людей, стверджують, що за таке рішення треба голосувати та вносити зміни в бюджет столиці", – додав Олег Болотський.

Коментарі