У Авдіївці закінчується питна вода – Жебрівський

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що в Авдіївці в міських резервуарах закінчується питна вода. 

Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі.

"Води у міських резервуарах Авдіївки залишилось максимум на дві подачі в мережу. Попередні 6 днів воду у місто подавали за графіком. Готуємо місто до автономного забезпечення водою", – йдеться в повідомленні.

Жебрівський розповів, що оперативний штаб розглядає можливість закупівлі ще 10 однокубових резервуарів для питної води. Рятувальники готові передислокувати до Авдіївки два водовози. Губернатор повідомив, що вже встановлено 34 резервуари у школах та соцоб'єктах. Авдіївський коксохім надає велику цистерну для забезпечення міста технічною водою.

"Гуманітарна агенція ADRA придбала 6 однокубових місткостей. Ще 7 резервуарів для питної води надає Чеська гуманітарна організація "Людина в біді", – написав він.

Раніше повідомлялося, що російська сторона в СЦКК зволікає із наданням письмових гарантій режиму тиші не зважаючи на те, що дана фільтраційна станція забезпечує також водою міста на окупованому Донбасі. Для проведення відновлювальних робіт на ДФС потрібно три дні.

Нагадуємо, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що бойовики знову обстріляли з танка та мінометів територію Донецької фільтраційної станції.

Коментарі