У агрорейдерів сезонне загострення, але «СтопКор» знає, як їм протидіяти

05.10.2018 11:35

Аграрний сектор накриває нова хвиля рейдерства. Загострення традиційно припадає на кінець літа і осінь – час збору врожаю. Цього року, за даними правоохоронців, вже відбулося майже 600 атак на фермерські господарства. Десятки подібних звернень щотижня команда «СтопКору» отримує на «гарячу лінію».

«Гаряча лінія «Стоп Корупції» працює вже три роки. За цей час ми отримали тисячі звернень від громадян з усієї країни. Восени і влітку збільшується кількість звернень з такими питаннями як злочини в агросекторі», - розповідає офіс- менеджер ГО «Стоп Корупції» Софія Вовк.
Типова схема дій рейдерів наступна. Використовуючи так званих «чорних» реєстраторів, шахраї вносять зміни до електронного реєстру і просто переписують майно на себе. А після цього наймають кремезних молодиків, аби силою віджати врожай. При чому все частіше у таких конфліктах стали використовувати зброю.

Оскільки кількість звернень до «СтопКору» щодо агрорейдерства тільки зростає, наша команда не змогла залишитися осторонь. Активісти ГО «Стоп корупції» ініціювали створення «Асоціації протидії агрорейдерству». Тож якщо вам стало відомо про факти рейдерства – телефонуйте на гарячу лінію та долучайтесь до нас!

Більше про це – у новому сюжеті:

Коментарі