Туреччина закрила свої порти для суден із Криму

За результатами візиту Генерального прокурора України Юрія Луценка до Анкари керівництво палати судноплавства торговельно-промислової палати Туреччини спрямувало всім суб'єктам морських перевезень листа, в якому йдеться про те, що судна, які прибувають з Криму і його портів, не пропускаються у Туреччину.

Про це повідомила прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook, інформує сайт "24".

Р - РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ За результатами візиту Генерального прокурора України Юрія Луценка до Анкари 6 жовтня 2017 року...

Posted by Лариса Сарган on 12. oktoober 2017. a.

"У Туреччині всім суб'єктам морських перевезень та портового бізнесу направлено циркулярного листа "Визначені принципи судноплавства у регіонах Чорного моря і Криму". Турецьким портам, морським агентам, операторам та судновласникам офіційно повідомляється про те, що "судна, що прибувають з регіону Криму і його портів, не пропускаються у нашу країну (Туреччину), а дозвіл на відплиття з портів цього регіону не надається", – зазначила Сарган.

Крім того, відтепер запроваджується жорстка система контролю, який забезпечуватиметься шляхом запиту від суден документів про вихід з останнього порту.

Сарган також нагадала, що наприкінці вересня генпрокурор Луценко в ході візиту до Анкари провів ряд офіційних зустрічей, зокрема в міністерстві юстиції Туреччини, а також зустрівся із головним прокурором Анкари. Сторони обговорювали тоді правову взаємодію і співпрацю щодо запобігання та припинення постійних порушень Росією норм міжнародного морського права, а також незаконні морські зв'язки з окупованим Кримом.

 

Інші новини

Коментарі