Турчинов вказав на тривожний момент в російських навчаннях в Білорусі

Проведенням військових навчань "Захід 2017", які заплановані в Білорусі, Росія хоче послати сигнал до Європи. Таку впевненість висловив секретар РНБО Олександр Турчинов. На його думку, Кремль має на меті попередити західні країни не втручатися в його агресивну політику в Україні або де-небудь ще.

Новину повідомляє "Преса України".

"Безумовно, Російська Федерація цими навчаннями ("Захід-2017" – ред.) Демонструє свою здатність до ведення масштабної континентальної війни в Європі, і саме це, на їхню думку, може бути попередженням для Заходу, щоб він не втручався в нові авантюри, які Кремль може спровокувати як на території України, так і на території інших незалежних країн в регіоні", – зазначив Турчинов.

Він уточнив, що Україна уважно спостерігає за концентрацією російських військ біля своїх кордонів.

Секретар РНБО також не виключив, що Росія після завершення навчань може залишити частину озброєння і військових на території Білорусі.

Крім того, Турчинов заявив, що для проведення "Заходу-2017" задіяні понад сім тисяч залізничних платформ для перекидання військ.

За його словами, українська армія готова дати відсіч противнику.

Нагадаємо, 6 березня в Норвегії відбулися навчання Joint Viking 2017 яких брали участь більш як 8000 військових з трьох різних країн. Навчання НАТО проходили неподалік від російського кордону.

Коментарі