ЦВК відмовила двом претендентам у реєстрації кандидатами в президенти України

22 січня під час чергового засідання, Центральна виборча комісія відмовила у реєстрації Юрію Боярському та Петру Рекалу. Про це повідомляє “Опора”.

В той же час ЦВК зареєструвала Юрія Бойка кандидатом на пост Президента України.

Народний депутат Юрій Бойко 17 січня подав документи на реєстрацію кандидатом у Президенти шляхом самовисування. Кандидат 1958 року народження, освіта вища, проживає в місті Рубіжне Луганської області, член політичної партії "Опозиційний блок".

Відзначимо, що відповідно до Закону "Про вибори Президента", агітація розпочинається кандидатом наступного дня після дня його реєстрації і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів. Передвиборна агітація здійснюється за рахунок коштів виборчого фонду.

До початку виборчого процесу білборди зі згадкою імені Юрія Бойка було розміщено у Волинській, Закарпатській, Миколаївській та інших областях України, повідомляє "Опора".

В той же час Центральна виборча комісія відмовила у реєстрації кандидатами у Президенти Юрію Боярському та Петру Рекалу, які подали документи як самовисуванці 17 січня. При цьому останній передав документи поштою.

Таким чином, станом на 22 січня Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатами у Президенти 13 осіб: Ігоря Шевченка, Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Віталія Скоцика, Андрія Садового, Євгенія Мураєва, Анатолія Гриценка, Віталія Купрія, Геннадія Балашова, Ольгу Богомолець, Олександра Шевченка, Романа Насірова, Юрія Бойка.

На розгляді у Центральній виборчій комісії знаходяться документи на реєстрацію кандидатами у Президенти Олега Ляшка, Костянтина Черкасова, Олександра Приданова, Аркадія Корнацького, Віктора Лебединця, Олександра Вілкула, Іллі Киви.

Читайте також: "Гриценко “вистрілив собі в голову” в ефірі політичного шоу – експерт".

Коментарі