Цитата на пам’ятнику загиблого сина Януковича “підірвала” громадськість: в РФ розганяють дивні версії

У Росії активно ходять чутки, що син біглого екс-президента України Віктор Янукович нібито живий.

Про дивацтва в загибелі сина Януковича повідомила ЛентаUA.net з посиланням на прокремлівський telegram-канал "Незигарь", передає "Діалог.UA".

Варто відзначити, що Віктор Янукович загинув в РФ ще в березні 2015 року. Він пішов під лід на автомобілі на озері Байкал. Поховали чоловіка в анексованому Севастополі на Братському військовому кладовищі. Днями там помітили новий монументальний пам'ятник з цитатою з Євангелія: "Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх".

У РФ її вважають досить дивною, оскільки на момент загибелі Янукович-молодший нікого не рятував. Він потонув, бо єдиний зі своєї компанії був пристебнутий ременем безпеки і не зміг вибратися з потопаючої машини. Примітно, що на момент загибелі він подорожував під ім'ям якогось Віктора Давидова, уродженця Москви. Саме ці документи при ньому були виявлені. Не збігаються і причини загибелі сина-втікача екс-президента. За однією версією, смерть настала від переохолодження, за іншою – той потонув.

"Незигарь", посилаючись на своїх "українських друзів" з оточення втікача Януковича, запевняє, що його син може бути живий. Ті впевнені, що він перебрався в столицю Канади. Нібито, за даними поліції Торонто, на момент загибелі Віктора Януковича столицю відвідала група деяких українців, які почали активно скуповувати нерухомість, дорогі автомобілі та інші предмети розкоші. Інформація так і не знайшла підтвердження.

Коментарі