Цирк по-одеськи: суддя Чванкін влаштував проплачене шоу на своїй прес-конференції

Театр абсурду або цирк на виїзді? Голова Київського районного суду Одеси, поплічник легендарного екс-голови ЦВК Ківалова Сергій Чванкін влаштував справжнє шоу замість анонсованої прес-конференції. Служитель Феміди запросив на зустріч із журналістами 15 молодиків спортивної статури, які влаштовували провокації та погрожували журналістам «СтопКору». Наші колеги приїхали на зустріч із суддею, щоб нарешті дізнатись про його незадекларовані статки й тещу-мільйонерку, яка придбала для нього будинок в елітному районі Одеси. Кілька тижнів Чванкін уникав зустрічі зі «СтопКором», хоча особисто запросив журналістів в Одесу. Однак, щойно знімальна група приїхала, сховався у нарадчій кімнаті суду. Згодом суддя аносував прес-конференцію.

«Ще перед початком заходу нас зустріли 15 молодиків. Такий зазвичай називають не інакше як тітушки. На вході вони почали нам погрожувати, обіцяли, що ми не виїдемо живими з Одеси. А вже на самій так званій прес-конференції ставили Чванкіну зручні запитання. Під час нашої спроби дізнатись про приховані статки судді та тещу, яка придбала йому будинок за мільйон доларів у так званому лакшері кооперативі в Одесі, молодики починали кричати, вигукували, що «Київський районний суд міста - найкращий» та інші подібні фрази», - передає з місця подій журналістка «СтопКору» Ася Глуцька.

Будинок вартістю у мільйон доларів у «лакшері кооперативі». Такі «скромні» житлові умови забезпечила одеському судді Сергію Чванкіну теща-вчителька. Сама жінка плутається у показах і не може пояснити, звідки в неї гроші на елітні апартаменти в Одесі. Олена Голубєва мешкає у звичайному заміському будинку в Овідіополі без розкошів і надмірностей. Із жінкою вдалось поспілкуватись журналістам «СтопКору». Знімальна група приїхала в Одесу на запрошення судді Чванкіна, утім він виявився не гостинним. Теща-пенсіонерка здалася журналістам більш говіркою і розповіла, що придбала землю в Одесі у далеких сімдесятих, хоча будинок родини Чванкіних придбаний у 2017 році. А ще теща має бізнес - теплиці.

Нагадаємо, 25 вересня Вища кваліфікаційна комісія суддів зробила перерву в розгляді переатестації поплічника екс-голови ЦВК Ківалова голови Київського районного суду Одеси Сергія Чванкіна. Напередодні засідання активісти «Стоп корупції» передали членам комісії корупційне досьє на служителя Феміди. У файлах йдеться про будинок в елітному районі Одеси, де мешкає Чванкін з родиною, і позашляховик, на якому регулярно підвозять суддю на роботу. При цьому у скромній декларації людини Сергія Підрахуя лише два паркомісця і жодної машини.

Коментарі