Ці руки нічого не крали – як псевдоактивіст-хабарник Бурда клеїв дурня під прокуратурою

28.08.2018 17:52

«Які гроші, я нічого не брав?!» Так псевдо громадський активіст та голова ВГО «Бюро з питань захисту екології та здоров’я Михайло Бурда відреагував на запитання журналістів про хабар, який отримав рік тому. Активіст зробив великі очі та відхрестився від грошей. І це при тому, що є відеофіксація моменту передачі коштів так званому борцю за екологію.

Псевдоактивіст Михайло Бурда відродив на Київщині «бандитські 90-ті» і вже притягався до відповідальності за порушення закону. У суді розглядається справа за організовану бійку у Київраді за статтею «хуліганство». Його взяли «на гарячому» під час передачі грошей та оголосили підозру за фактом вимагання коштів (за кожен кубометр видобутого піску) у підприємця, який займається видобутком піску в Обухівському районі.

Зі свідчень представників легальних видобувачів піску встановлено, що Бурда створив організоване злочинне угрупування, яке спеціалізується на вимаганні коштів (фактично рекеті) з  нелегальних видобувачів піску в Києві та області під погрозами насильства, а також закриття такого бізнесу.

Ці кадри красномовніші за будь-які слова.

 

Коментарі