Центр агрорейдерства України: на кого працюють силові структури і суди Харківщини?

Харків – місто та регіон, що в останні місяці став символом агрорейдерства. Одразу кілька гучних епізодів з великими фермерськими господарствами та навіть величезним агрохолдингом потрапили до уваги ЗМІ. Стрілянина, сутички, блокування роботи підприємств – і все це за участі правоохоронців та суддів.

«Ситуація вкрай непроста склалася на ряду підприємств Харківщини, ми спільно з нашими колегами з інформагенції «СтопКор» провели службове розслідування, неодноразово ми приймали участь на виїздах, на засіданнях і в силових структурах Харківщини, і в судових засіданнях, і ми прийшли до невтішного висновку, що на превеликий жаль силові структури, можна майже відкрито заявити, що вони і очолюють силові процеси, процеси агрорейдерства», - зазначає голова ГО «Асоціація протидії агрорейдерству» Руслан Лінда.

Харківські силові структури займаються прикриттям рейдерів навіть у сусідніх регіонах, до яких не мають жодного відношення! Одним із найгучніших випадків, за яким стежить й досі вся країна, стала історія з групою компаній «Росток-Холдинг». За заявою скандально відомого бізнесмена Якова Грибова одразу і прокуратура в Харківській області, і суд, і навіть СБУ намагаються заблокувати роботу підприємств холдингу.

Результатом таких дій стало те, що у полі під снігом залишився незібраним врожай — близько 10 тисяч гектарів кукурудзи.

«Наразі сума збитків підраховується, вартість того урожаю, який фактично зараз замерз у полях, сягає понад 200 мільйонів гривень», - повідомив адвокат групи компаній «Росток-Холдинг» Сергій Василишин.

Як і завдяки кому Харківщина перетворюється на центр агрорейдерства в Україні – дізнавайтесь з сюжету Наталії Мальцевої:

Коментарі