“Це велика загроза”, – Порошенко про дебати із Зеленським

08.04.2019 12:25

Петро Порошенко чекає Володимира Зеленського на дебати, також має намір пройти авторитетний допінг-тест, включаючи суттєве оновлення своєї команди.

Так, кандидат в президенти Петро Порошенко дав інтерв'ю телеканалу "Україна".

Відомо, що 14 квітня Порошенко чекає свого опонента Зеленського на дебати на НСК "Олімпійський". На думку президента України, 7-8 годин вечора – оптимальний термін. Також Порошенко підтримує заклик Володимира Кличка для проходження допінг-тесту WADA.

Відзначається, що на цьому тижні приїде керівництво та експерти цієї організації, і президент відразу ж пройде всі необхідні тести.

"Вважаю великою загрозою, коли є підозра, що президентом і Верховним головнокомандувачем України може стати людина, яка не виключено, що має наркотичну залежність", – заявив Порошенко. За його словами, наркозалежність кандидата в президенти становить загрозу нацбезпеці.

Крім того, Порошенко додав, що 31 березня отримав найважчий урок в житті, оскільки звернувся у своїх коментарях до тих, хто віддав свої голоси за нього, і до тих, хто зробив інший вибір. Також чинний глава Української держави зазначив, що це є величезним стимулом для аналізу всіх помилок протягом п'яти років.

Коментарі