“Це тільки початок, напруження зростатиме”, – експерт спрогнозував подальший перебіг президентських перегонів

05.04.2019 10:32

З проханням прокоментувати батл Петра Порошенка з Володимиром Зеленським навколо проведення дебатів та спрогнозувати подальший перебіг президентських перегонів редакція "СтопКору" звернулась до автора проекту Politicus Vulgaris Сергія Лямця.

"Звісно, це – не кінець. Звісно, екшн продовжуватиметься. На носі другий тур й обидві команди намагаються вести свою гру, розпалюючи пристрасті задля мобілізації прихильників", – прокоментував події, що відбуваються, Сергій Лямець. На запитання чи буде Володимир Зеленський висувати нові вимоги, експерт припустив, що це цілком можливо, але наразі спрогнозувати важко.

Нагадаємо, ввечері 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський покликав чинного Президента України Петра Порошенка на дебати, але висунув низку вимог – проведення дискусії на стадіоні та проходження тесту на наявність в організмі алкоголю або наркотиків.

"Стадіон, так стадіон" – відповіли у Порошенка та запросили автора гумористичного шоу на здачу аналізів.

Здавати аналізи спільно Володимир Зеленський відмовився та обрав для цього приватний медичний заклад, що належить його прихильнику.

Петро Порошенко пройшов тест у прямому ефірі, за результатами якого в організмі чинного президента не виявлено жодних слідів психоактивних речовин.

Коментарі