“А царь-то ненастоящий”: у “ДНР” змінюють Трапезникова на Пушиліна – документ

У Москві прийняли рішення змінити Трапезникова, який нещодавно обійняв "пост" голови бойовиків, на Дениса Пушиліна, оскільки він буде більш ручним "главою" "ДНР".

Про це в Twitter повідомив журналіст Денис Казанський, передає "Діалог.UA".

Новим ватажком "ДНР", швидше за все, стане Денис Пушилін. За його кандидатуру активно агітує помічник Путіна і "куратор" терористичних "республік" Владислав Сурков.

Так звана "генпрокуратура ДНР" оголосила Дмитра Трапезникова нелегітимним головою "республіки", оскільки за "законом" окупованої території, після смерті Захарченка посаду повинен був зайняти перший віце-прем'єр, проте в "ДНР" немає такої посади, значить всі права переходять до "народної ради".

В "генпрокуратурі" повідомили, що саме там повинні призначити "виконувача обов'язків глави ДНР", сформувати "ЦВК" і провести псевдовибори.

Повідомляється, що в "республіці" вже проголосували за відставку Трапезникова. Сам Казанський зазначає, що тепер немає ніяких сумнівів в тому, хто прибрав Захарченка і хотів прибрати Олександра Тимофєєва, більш відомого як Ташкент. Однак другий вижив і тепер буде засланий в Росію.

Журналіст пояснив, що Москва поставила за мету прибрати банду Захарченка з Донбасу і тим самим привести у "владу" людей без крові на руках, щоб ті могли вести переговори по мінських угодах і "допомогли" Росії вийти з конфлікту на сході України.

Коментарі