Трьом поліцейським-хабарникам з аеропорту Харкова оголосили підозру

У справі хабарників-поліцейських, які систематично брали хабарі з іноземців в аеропорту "Харків", оголосили підозру ще трьом правоохоронцям. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

Прокуратура області оголосила підозру ще трьом співробітникам відділення поліції в аеропорту "Харків" Слобідського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Наразі відомо, що 31-річний старший сержант поліції, 38-річний підполковник та 41-річний майор у групі з затриманими 17 серпня поточного року співробітниками відділення поліції в аеропорту "Харків" організували схему систематичного вимагання та отримання коштів від іноземців.

Правоохоронці вимагали та отримували від громадян Туреччини, які прилітали у якості туристів до м. Харкова, кошти за безперешкодний перетин кордону та перебування на території України. У разі несплати обіцяли "проблеми" у вигляді поглиблених та тривалих оглядів. За попередніми даними, за цією схемою правоохоронці працювали більше півроку.

Під час обшуків за місцем роботи та мешкання фігурантів справи виявлено та вилучено близько 5 млн грн.

Коментарі