Третині українців, які подали запит на канадські візи, їх не відкрили

Спостерігається катастрофічна ситуація з відкриттям віз на в'їзд до Канади для громадян України. Ця країна, яка завжди вважалася дружньою щодо українців, 34% людям, які подали на візи відмовила. На це вказав український посол в Канаді Андрій Шевченко.

Новину повідомляє "Преса України".

"Ми зараз маємо катастрофічно великий відсоток відмов українцям в канадських візах. Критично великий відсоток відмов. Якщо в минулому році кількість відмов зменшилася і дійшло до 24%, то в цьому році в першому кварталі ми мали 34% відмов українцям в канадських візах," – сказав Шевченко.

"І мені здається, що безвізовий режим з Європейським Союзом має підштовхнути наших канадських друзів до того, щоб переосмислити цю історію. Україна зараз не входить в число країн з найвищими міграційними ризиками", – додав посол.

На його думку така велика кількість відмов існує через недосконалу оцінку українців та пов'язаних з цим міграційних ризиків. Також він сказав про позитивні зрушення.

"Канада істотно скоротила час на розгляд візових документів. Зараз середній час розгляду візових документів в канадському посольстві коливається на позначці 5-6 робочих днів. Можливо, до 7 робочих днів. Це набагато кращий показник, ніж у більшості країн, де Канада видає візи", – розповів Шевченко.

Нагадаємо, для того, щоб пройти тримісячне стажування в одному з канадських ВНЗ, потрібно лише зареєструватися на офіційному сайті програми "Майтекс". Україна – перша в Східній Європі, хто приєднався до неї. Всього 60 канадських університетів запропонували українським студентам тримісячне стажування.

Інші новини

Коментарі