Трапезников до початку війни: соцмережі дізналися інтригуючий факт про нового ватажка “ДНР”

У Мережі починає з'являтися все більше компрометуючої інформації на ватажка "ДНР" Дмитра Трапезникова, який став новим фаворитом бойовиків після вбивства Захарченка в Донецьку.

Стало відомо, що Трапезников має великі борги, які він набрав ще до війни на Донбасі. Користувач Іван Жеведь зміг знайти інформацію й опублікувати на своїй сторінці в соціальній мережі, повідомивши про борги в розмірі близько 56 034 доларів США та 138 000 гривень перед українськими банками.

Жеведь повідомив, що влітку 2008 року Трапезников взяв в "Укрсоцбанку" доларовий кредит на покупку іномарки SUZUKI. Ще один кредит був оформлений восени 2011 року, згідно з яким Трапезников позичив 162 000 гривень на покупку невідомого майна. Відповідно до виписки, Трапезников не платить свої борги Україні.

"Ось такий новий глава. Фото –  вересень 2011 року. Трапезников в цей час був заступником голови Петровського району Донецька", – написав користувач.

Призначення Дмитра Трапезникова на посаду виконувача обов'язків голови "Донецької республіки" можна в певному сенсі вважати епохальним. Скільки Трапезников просидить на новій посаді, сказати ніхто не береться.

Коментарі