“Транссексуалізм – не хвороба” – мітинг трансгендерів біля МОЗ (ФОТО)

17 жовтня у Києві біля Міністерства охорони здоровя відбувся протест за участі трансгендерів, які вимагали вилучити з Міжнародної статистичної класифікації хвороб та проблем, пов'язаних зі здоров'ям, діагноз “транссексуалізм”.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

В акції “Трансгендерність – не діагноз. Наше життя – в наших руках”, присвяченої до Міжнародного дня дій за депатологізацію трансгендерності, взяла участь незначна кількість людей – близько 6 осіб. У руках плакати з написами: “Держава – хвора, трансгендерні персони – ні”, “Свобода гендерного вибору, ні – психіатрам” та інші.

Протестанти пройшли маршем від метро “Арсенальна“ до будівлі МОЗ.

Трансгендерність – це збірний термін для позначення явищ незбігання соціальної і біологічної статі. Трансгендерність не залежить від сексуальної орієнтації; трансгендерні люди можуть ідентифікувати себе як гетеросексуали, гомосексуали, бісексуали та ін. (деякі трансгендерні люди вважають, що усталені категорії сексуальної орієнтації незастосовні до них). Для того, щоб не ставити стигми на психічному стані індивідів, відповідно до Міжнародної класифікації хвороб та проблем, трансгендерність була перенесена з психічних розладів до “інших специфічних станів, що характеризують сексуальне здоров'я”.

Читайте також: “Під Києвом громада перекрила дорогу браконьєрам: вимагають зупинити рух вантажівок селом”.

Коментарі