“Трагедія кримськотатарського народу 1944 знову повторюється”, – Чубаров в ООН

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров сказав, що Росія повторює трагедію, яка трапилася в Криму в 1944 році. Він зазначив, що РФ категорично не дотримується Міжнародних гуманітарних правил.

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив про те, що в анексованому Криму РФ не бажають дотримуватись Міжнародного гуманітарного права.

Під час своєї промови в ООН Чубаров заявив, що кримські татари знову переживають те, що трапилося в 1944 році. Про це повідомив офіційний сайт ООН в Женеві.

"Крим залишається відритою раною для всіх нас. Особливо тяжко споглядати, як Росія категорично не дотримується Міжнародного гуманітарного права на півострові, який сама ж і захопила. Найважче бачити те, як татари з Криму постійно зазнають знущань через рейди поліції та інших правоохоронних органів", – повідомив Чубаров.

Глава Меджлісу висловив подяку Моніторинговій місії в Україні, яка займається правами людини на Кримському півострові. Однак Чубаров зазначив, що тільки звіт з місця подій на півострові здатний якось реально вплинути на ситуацію з кримськими татарами.

Чубаров підсумував, що "на сьогодні трагедія кримськотатарського народу 1944 року знову повторюється".

Нагадаємо, Кремль, влаштовуючи подібне в Криму, примудряється ще й "випрошувати" продовольчі товари у терористів з "ДНР". Мабуть, економіка агресора просто тріщить по швах. А невизнаного "заступник міністра", який відкрито є ставлеником Кремля, навіть не пропустили на засідання ООН.

Коментарі