“Тому, що послідовний” – агрокорпорація депутата Гордійчука знову відзначилась у рейдерстві

На гарячу лінію «СтопКору» надійшов дзвінок від селян Волочиського району, що на Хмельниччині – у селищі Видава здійснюється рейдерське захоплення врожаю.

Як вдалося встановити, селяни-пайовики здали свої наділи в оренду сільськогосподарському підприємству «Вигода», яке очолює Гнідко Микола Васильович. Проте сьогодні на поля підприємства для збору врожаю несподівано вийшла техніка, зокрема 6 комбайнів та сорокатонні вантажівки, які належать «Сварог Вест Груп».

Стривожені пайовики, які внаслідок цього безсоромного розбою можуть залишитись без належних їм коштів, вийшли на поле та звернулися до правоохоронців.

Зазначимо, що підприємство «Сварог Вест Груп» тісно пов'язане з депутатом Хмельницької облради Андрієм Гордійчуком. Підприємства, які належать цьому одіозному нардепові, вже неодноразово були помічені у різному криміналі.

Так, наразі триває досудове слідство за фактом зникнення зерна на суму півмільйона гривень з елеватора на Івано-Франківщині, який був орендований компанією «Сапоніт-інвест», що належить до оточення впливу одіозного депутата-бізнесмена. Журналістам «СтопКору» вдалося дізнатись, що у ході розслідування цієї справи було проведено обшуки у приміщеннях ще однієї фірми Гордійчука – зокрема, слідчі дії проводились в офісі «Зеленого простору Поділля».

А у селі Лотівка на Хмельниччині аграрний кооператив під керівництвом Андрія Гордійчука, завищивши ціну на молоко, спочатку витіснив всіх конкурентів, а згодом просто «кинув» селян на гроші.

Відзначився цей кооператив й у спробі рейдерського захоплення Старокостянтинівського молокозаводу у травні цього року – подробиці у матеріалі: Депутат, бізнесмен чи аферист – Гордійчук та його кооператив «видоїли» ціле село.

Коментарі