Завдяки активній російській пропаганді жителі прифронтових населених пунктів Донбасу впевнені, що їх обстрілюють українські війська, а не проросійські терористи.

На цій території Україна програє в інформаційній війні по всіх фронтах. Про це повідомив депутат ВР і координатор групи "Інформаціний опір" Дмитро Тимчук, передає "Діалог.UA".

Він підкреслив, що в переважній більшості випадків російсько-сепаратистські війська завдають ударів по селах і містах Донбасу, щоб підконтрольні їм ЗМІ могли звинуватити сили АТО в звірствах.

"Моніторинг, проведений в останній тиждень групою" ІС ", свідчить, що від 30% до 60% (!) жителів цих населених пунктів свято вірять в сепаратистську маячню. Причина проста: вони не бачать українського ТБ, вони дивляться телеканали терористів і РФ, які транслюються з окупованої території ", – поділився інформацією Тимчук.

Саме тому, з його слів, блокування російської пропаганди, а також якісне українське мовлення на Донбасі не тільки розкриє місцевим жителям очі на ситуацію, але і буде сприяти зменшенню провокацій з боку терористів.

Нагадаємо, Геращенко анонсувала новий етап в боротьбі з кремлівською пропагандою в Україні.

Коментарі