Тільки в передсмертному стані: Супрун розповіла, за яких умов українці матимуть право викликати “швидку”

Уляна Супрун, яка творить медреформу в Україні, попередила, що українці зможуть викликати "швидку" виключно в екстрених випадках. Вона розповіла, що робити, якщо випадок не екстрений, а допомога медиків все ж вкрай необхідна.

Новину передає "Преса України".

Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун зробила чергову гучну заяву. Медреформаторка, яка прибула в Україну зі США під час Революції гідності, зазначила, що українці повинні викликати швидку допомогу лише тоді, коли температура тіла перевищує 40 градусів, а також у разі, якщо болить серце чи виникли проблеми з диханням.

"Так, як було колись, що "швидка" надавала послуги первинної ланки, не продовжуватиметься. "Швидка" повинна надавати екстрену допомогу", – наголосила американка.

За словами Супрун, в інших випадках українцям варто телефонувати до сімейного лікаря. Або ж викликати останнього додому.

"Ми вибрали свого сімейного лікаря. Коли ми хворіємо, ми можемо йому зателефонувати й поговорити. Якщо є причина, щоб лікар приїхав до свого пацієнта, вони повинні домовитися, щоб він приїхав. Якщо лікар може телефоном дати раду або пацієнт сам може приїхати до лікаря, якщо це треба, то вони про це домовляються", – заявила вона.

Коментарі