Теща замість ковдри: чим прикривається від правосуддя депутат Дрига

У журналістській роботі часто трапляється так, що деякі розслідування отримують «друге дихання». Зокрема і за допомогою глядачів. Так сталося і цього разу: після одного з ефірів на гарячу лінію «Стоп Корупції» надійшли нові приголомшливі факти, що проливають світло на шахрайські схеми, в яких замішаний кропивницький місцевий депутат – Вадим Дрига.

У минулому розслідуванні журналісти «СтопКору» показали, як йому вдалося ошукати банки на мільйони доларів. Впливаючи на суди та місцеві органи влади, пан депутат відверто «затягував» справу на свою користь.

Інколи пан Дрига використовував перевірені технології та не з'являвся на суди через «хвороби». Не вистачало хіба що магічної ковдри.
Та після виходу цього сюжету в ефір на гарячу лінію «Стоп Корупції» звернулись жителі Кропивницького і повідомили, що не тільки банки стали жертвою його шахрайських дій. За словами людей, місцевому депутату вдалося незаконно привласнити собі цілий завод.

Вадим Вікторович переписав підприємство… на кохану тещу! Виявилось, що колишня шкільна вчителька, 70-ти річна пенсіонерка, володіє неймовірними статками: квартири, тисячі квадратів комерційної нерухомості, промислові підприємства та навіть база відпочинку на Чорному морі!

Як таке можливо? Дивіться у розслідуванні Кирила Вольного:

Коментарі