Терористка Анастасія Паутова не загинула в бою з “української хунтою”, а покінчила життя самогубством – кадри

Такого повороту не чекав ніхто: "бойові товариші" російської найманки, яка загинула на Донбасі, розкрили справжні причини смерті Паутової.

Зовсім недавно Україну і Росію облетіла новина: на Донбасі загинула відома терористка з Росії Анастасія Паутова, яка прибула в нашу країну з далекого Новосибірська, щоб "боротися з фашизмом" і "мочити укропів", але щось пішло не так, повідомляє "Діалог.UA".

На початку з'явилася новина про те, що "дама" загинула на передовій.

"Не забудемо, не пробачимо!" – волали в коментарях співчуваючі сепаратистам російські громадяни, їм вторили однодумці з окупованих районів сходу України. Але несподівано з'ясувалося, що підрозділи ЗСУ, "Правий сектор" і українська ДРГ тут абсолютно ні при чому.

Одного разу мешканка глухого селища в Новосибірській області вирішила кинути все, змінити обстановку і відправитися на Донбас. Залишила чоловіка, маленьку дочку, обридлу роботу продавчинею магазину і поїхала в пошуках пригод або, за офіційною версією, "мстити за дядю", якого ліквідували на сході України ще в 2014 році. Чоловікові нічого пояснювати не стала, просто кинула одного виховувати спільну дитину. Він би такий вояж, звичайно, не схвалив, а в "ДНР" чекало стільки цікавого ...

Але одного ранку Настя все-таки відвоювала. Жінку знайшли повішеною в орендованій квартирі в Донецьку. За офіційною версією місцевих "поліцейських", відбулося банальне самогубство. Біля трупа знайшли записку, в якому терористка просить нікого не звинувачувати у своїй смерті. Однополчани не вірять. Відповідний коментар на каналі "Ютуб" розмістив знайомий Анастасії, який сподівається, що винуватці смерті його подруги будуть знайдені.

Про ліквідацію новосибірської "ополченки" повідомлялося раніше.

Інші новини

Коментарі