Терористка Анастасія Паутова не загинула в бою з “української хунтою”, а покінчила життя самогубством – кадри

21.08.2017 18:34

Такого повороту не чекав ніхто: "бойові товариші" російської найманки, яка загинула на Донбасі, розкрили справжні причини смерті Паутової.

Зовсім недавно Україну і Росію облетіла новина: на Донбасі загинула відома терористка з Росії Анастасія Паутова, яка прибула в нашу країну з далекого Новосибірська, щоб "боротися з фашизмом" і "мочити укропів", але щось пішло не так, повідомляє "Діалог.UA".

На початку з'явилася новина про те, що "дама" загинула на передовій.

"Не забудемо, не пробачимо!" – волали в коментарях співчуваючі сепаратистам російські громадяни, їм вторили однодумці з окупованих районів сходу України. Але несподівано з'ясувалося, що підрозділи ЗСУ, "Правий сектор" і українська ДРГ тут абсолютно ні при чому.

Одного разу мешканка глухого селища в Новосибірській області вирішила кинути все, змінити обстановку і відправитися на Донбас. Залишила чоловіка, маленьку дочку, обридлу роботу продавчинею магазину і поїхала в пошуках пригод або, за офіційною версією, "мстити за дядю", якого ліквідували на сході України ще в 2014 році. Чоловікові нічого пояснювати не стала, просто кинула одного виховувати спільну дитину. Він би такий вояж, звичайно, не схвалив, а в "ДНР" чекало стільки цікавого ...

Але одного ранку Настя все-таки відвоювала. Жінку знайшли повішеною в орендованій квартирі в Донецьку. За офіційною версією місцевих "поліцейських", відбулося банальне самогубство. Біля трупа знайшли записку, в якому терористка просить нікого не звинувачувати у своїй смерті. Однополчани не вірять. Відповідний коментар на каналі "Ютуб" розмістив знайомий Анастасії, який сподівається, що винуватці смерті його подруги будуть знайдені.

Про ліквідацію новосибірської "ополченки" повідомлялося раніше.

Коментарі