Терористи в “ЛНР” почали змушувати луганчан отримувати псевдопаспорти

В той час, як у "ДНР" просять жителів зон кризової ситуації змінити українські паспорти на "ДНРівські", у Луганську теж почали вимагати від людей обзавестись новими документами. Луганчанам така тактика ватажків "республіки" не сподобалась.

Новину повідомляє LIGA.net.

Українські журналісти дізнались, що бойовики у "ЛНР" почали змушувати людей отримувати псевдопаспорти "республіки". Про це заявили джерела з окупованого Луганська. Так, в першу чергу отримати новий паспорт наказали бюджетникам.

"Надійшло розпорядження протягом найближчого часу отримати такий "паспорт". Інакше погрожують звільненням. Це просто знущання", – прокоментував луганчанин.

За його словами, російські найманці взялись за представників окупаційної адміністрації РФ у Луганську. Також отримати документ, який засвідчує особу, змушують лікарів та вчителів. Стало відомо, що при цьому український паспорт у луганчан не забирають.

"Більшість людей не погодилися б обміняти український паспорт на цей папірець. Ті, хто боїться потрапити під звільнення, отримають його. При цьому маючи український", – відзначило джерело.

Як зазначається, прихильники РФ охоче отримують "ЛНРівські" паспорти. Так, вони вірять, що згодом зможуть отримати з такими папірцями роботу у Москві. Тим не менше, жителі Луганська додають, що адекватні люди хоч і отримують такі паспорти, однак роблять це неохоче.

Додамо, у "ДНР" закликали українців швидше змінити паспорти. Ватажки "республіки" також пригрозили, що в інакшому випадку їх чекатиме розмова з "поліцією".

Коментарі