Не зважаючи на те що терористи "ДНР" висловилися про брак грошей на утримання об'єктів донецького "Шахтаря", окупанти все одно продовжують "націоналізацію" і справжнісіньке розграбування об'єктів, що належать Рінату Ахметову. Захопивши стадіон "Донбас Арена", терористи Захарченка опечатали незрозуміло від кого все тутешнє майно і тут же стали його виносити та грабувати об'єкти, передає "Діалог. UA".

Нещодавно тут з'явився "черговий символ перемоги" бойовиків – їх ганчірка, яку окупанти гордо величають "прапором незалежної республіки", пише "Діалог. UA". Знімок появи на клубній арені "Шахтаря" похмурої символіки донецьких терористів виклали в соцмережі жителі окупованого міста. Вони показали, як на одному з флагштоків було піднято "прапор" терористичної "ДНР".

Нагадаємо, що донеччани з гіркотою на своїх сторінках в соцмережах пишуть, як окупанти нахабно грабують і набивають собі кишені майном з "віджатих" підприємств, вириваючи з "м'ясом" навіть крісла. Також нагадаємо, бойовики вантажівками вивозять майно з "націоналізованих" об'єктів.

Коментарі