Тернопіль підніме прапор УПА у відповідь на заборону “бандерівської ідеології” в Польщі

Депутати Тернопільської міськради прийняли рішення піднімати чорно-червоний прапор українських націоналістів під час майбутніх урочистих і святкових заходів.

Відтепер в Тернополі під час урочистих і святкових заходів на державних будівлях установах одночасно з державним прапором будуть піднімати прапор ОУН-УПА, повідомляє "Діалог.UA".

Таке рішення місцевих органів влади взяли у відповідь на проголосований польським Сеймом скандальний закон про "заборону бандерівської ідеології". При цьому, в мерії наголошують, що конфлікт загострювати не збираються і розраховують на партнерські та добросусідські відносини з поляками.

Відповідна інформація опублікована на офіційному порталі Тернопільської міської ради.

"Тернопіль завжди мав прекрасні партнерські відносини з польськими містами. Тісно співпрацюють між собою освітні, лікувальні, спортивні та культурні установи наших міст. І саме завдяки спільним проектам ми проявляємо дружбу між нашими країнами й містами", – зазначив міський голова Сергій Надал.

Тим часом, Тернопіль може стати не єдиним українським містом, де червоно-чорний прапор УПА займе гідне місце поряд з жовто-блакитним державним. Раніше з такою ж пропозицією до депутатського корпусу Миколаївської області звернувся губернатор Олексій Савченко.

Коментарі