Техніку піщаних нелегалів з Погребів, яких викрив “СтопКор”, хочуть арештувати

Спецтехніку, яку використовували для видобутку піску у селищі Погреби на Київщині, хочуть арештувати. Відповідне клопотання про арешт земснаряду та іншого обладнання уже передали до суду. Про це активістів "Стоп корупції " повідомив начальник слідчого відділу Броварського ВП ГУ НП у Київській області. Представники проекту проводили під стінами управління акцію протесту з вимогою зупинити знищення надр та провести арешт спецтехніки.3

Зі слів начальника слідчого відділу, було погоджено арешт техніки та подано клопотання до суду на арешт від 22.08.2017", – повідомили за результатами спілкування активісти "Стоп корупції".

Окрім того, представники проекту поспілкувались із заступником начальника управління поліції.

Нагадаємо, активісти "Стоп корупції" зафіксували незаконну діяльність з видобутку та намиву піску у селі Погреби Броварського району Київської області. У результаті моніторингу представники проекту виявили на воді земснаряд та незаконну карту намиву піску.

За фактами розкрадання державних надр активісти "Стоп корупції" звернулись до керівництва водної поліції Києва та головного прокурора Київської області.

"У селищі Погреби Броварського району Київської області на р. Десна службовими особами ТОВ "Собі" організовано та здійснюється незаконний видобуток корисних копалин (піску) шляхом гідронамиву. Спецдозволу Державної служби геології та надр України на видобуток піску на даній ділянці акваторії р. Десни у ТОВ "Собі" немає, про що свідчить офіційна інтерактивна карта спецдозволів "Геоінформ" (додаток №1). Ділянка річки Десна, на яку є спецдозвіл № 04788 на видобуток піску, знаходиться на 1 км північніше по річищу та належить ТОВ "Надра Ресурс", – зазначали юристи у своєму зверненні до правоохоронних органів.

Коментарі