Таємниці Аульської хлоропереливної – приватна охорона напала на журналістів

В рамках проведення журналістського розслідування передачі цілісного майнового комплексу стратегічного хімічного підприємства з виробництва рідкого хлору «Аульска хлоропереливна станція» знімальна група «СтопКору» приїхала на підприємство. Працівники станції поводились вкрай агресивно та напали на оператора.

Пізніше з’ясувалось, що напад на СтопКорівців під час виконання ними журналістської діяльності, здійснив начальник охорони ТОВ «АХС».

Нагадаємо, ТОВ «АХС» - приватна фірма, яку пов’язують із комерційними інтересами Першого заступника Дніпропетровської облради Святославом Олійником. Рішенням Дніпропетровської облради в 2001 році цій приватній установі передано в управління цілісний майновий комплекс комунального підприємства «Аульська хлоропереливна станція» терміном на 49 років.

Це рішення вже призвело до мільйонних втрат місцевого бюджету, за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст.364 КК України, щодо зловживання службовим становищем окремими службовими особами Дніпропетровської обласної ради під час прийняття рішень про передачу в оренду комунального майна.

Але й це ще не все. Чим загрожує передача стратегічного хімічного підприємства у приватні руки - дивіться у нашому ексклюзивному розслідуванні

Коментарі