Танки і контрудар ЗСУ: опубліковано відео потужного танкового прориву сил ООС на півдні Донбасу

Танкові підрозділи української армії провели маневри та відрепетирували відбиття штурму з боку умовного противника на Азовському морі. 

Інформацію про це повідомила прес-служба ОСС на сторінці в соціальній мережі. В Інтернеті також було опубліковано відео маневрів української бронетехніки.

Згідно з легендою навчань, противник спробував здійснити висадку десанту на узбережжі Азовського моря, проте танкова рота і механізований взвод ЗСУ завдали контрудару і знищили позиції умовного противника при висадці на берег.

У повідомленні наголошується, що частина уражених цілей була знищена на морі. Стрільба по водних мішенях ускладнює роботу екіпажу танка, оскільки залп по зазначених мішенях вимагає окремих навичок. Навчання пройшли під контролем командувача Об'єднаними силами генерала Сергія Наєва, який особисто спостерігав за маневрами і стріляниною українських танків.

Навчання

#ООС #операція_ОСУ Об’єднаних силах під керівництвом Командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва продовжується робота із вдосконалення боєздатності танкових та механізованих підрозділів, що входять до складу резервів військових частин.Так, у районі проведення операції Об’єднаних сил 3 липня пройшли чергові навчання із бойовою стрільбою танків та броньованих машин піхоти. У місці відведення важкого озброєння та техніки екіпажі танків Т-64Б та БМП-1 виконували завдання зі стрільби по умовному ворогу й тактики ведення бою. За легендою навчання, противник намагався здійснити висадку десанту на ділянку узбережжя Азовського моря. Танкова рота та механізований взвод бригади були підняті по тривозі і вмілими діями знищили умовного ворога.Разом переможемо!Слава Україні!

Posted by Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation on Kolmapäev, 4. juuli 2018

Українські бронетанкові підрозділи регулярно відпрацьовують маневри і ведення вогню в умовах пересіченої місцевості, намагаючись підготуватися до можливої ​​атаки російських військових на Донбасі.

Зауважимо, експерти допускають можливість активізації бойових дій на сході України після завершення чемпіонату світу з футболу в Росії.

Коментарі