«Такі ж продажні скотиняки» – Олег Ляшко щодо подання САП про зняття недоторканості з «радикала» Скуратовського

Назвав «продажними скотиняками» та обіцяв навести порядок – голова Радикальної партії Олег Ляшко, у притаманній йому манері, відреагував на подання САП щодо зняття депутатської недоторканості з депутата від РПЛ Сергія Скуратовського.

Нагадаємо, сьогодні, 12 березня, стало відомо, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила Генеральному прокурору України для підтримки і внесення до Верховної Ради України подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів України Сергія Скуратовського (Радикальна партія Олега Ляшка) і Дениса Дзензерського (Народний фронт).

За повідомленням на офіційній сторінці САП мова йде про притягнення до кримінальної відповідальності народних обранців за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за ст. 366-1 КК України.

Зазначимо, що за цією статтею передбачено покарання штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Коментарі