“Так трапилося”, – суддя Глуханчук про водіння в нетверезому стані

11.06.2019 12:16

"Так трапилося... але мені соромно перед колегами й дітьми". Так голова Одеського окружного адмінсуду прокоментував своє водіння в нетверезому стані. 

Під час розгляду справи про переатестацію у ВККСУ суддя ніяковів, виправдовувався та згадував, що він батько.

Про це повідомляє журналістка "СтопКору" Альона Середа, яка слідкує за онлайн-трансляцією співбесіди Глуханчука.

Нагадаємо, 11 лютого 2017 року в центрі Одеси працівники поліції зупинили автомобіль Toyota, яким керував чоловік у нетверезому стані. Повідомлялося, що за кермом був голова Одеського окружного адміністративного суду Олег Глуханчук, а на пасажирському сидінні знаходився комерційний директор великого підприємства, який є також членом виконкому Одеської міськради.

Цей громадянин, якому належить іномарка, також перебував у стані алкогольного сп'яніння. За даними поліції, громадяни поводилися зухвало, особливо супутник судді. 13 лютого прес-служба суду заявила, що Глуханчук спростовує своє затримання за керування у нетверезому стані, і нібито перебував на місці пасажира.

В Інтернеті було поширено відео, на якому суддя і його супутник спілкуються з поліцейськими й медиками під час медичного огляду. На записі чути ненормативну лексику затриманих, а також погрози на адресу правоохоронців.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X