Свободівець Тенюх закликав вислати геть з України дипломатів РФ

Львівський депутат Ігор Тенюх вказав на те, що українська влада вебе себе негідно у питанні стосунків з Росією. Він звернув увагу на США та Велику Британію, які поставили РФ на місце, в той час як в Україні, де йде війна, дипвідносини з країною-агресором підтримуються.

Новину передає "Преса України".

Депутат від ВО "Свобода" Ігор Тенюх виступив на сесії Львівської обласної ради, де звернув увагу на те, що Україна не може дати відсіч країні-агресору, в той час як інші країни діють проти Кремля рішуче.

За його словами, за 4 роки війни українська влада не розірвала дипвідносини з Росією. Навіть більше, дозволила провести псевдовибори на українській території.

Депутат Ігор Тенюх нагадав, що Велика Британія вислала з країни 23 російських дипломатів. Це відбулось одразу після того, як екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньку отруїли. Крім того, британський прем’єр Тереза Мей публічно звинувачує Кремль у скоєному.

"Головний союзник Лондона ‒ Сполучені Штати ‒ закриває консульство РФ у Сан-Франциско та скорочує дипломатичну місію у Вашингтоні та Нью-Йорку. А що наша влада? А вона не лише не сміє розірвати дипломатичних відносин з окупантом за роки війни, а й навіть дозволяє проводити псевдовибори Путіна на нашій території ‒ у московському посольстві та консульствах", – підкреслив депутат.

Підсумовуючи він також зауважив, що Україні варто налагоджувати зв’язки саме з Великою Британією та США, які є головними ворогами Росії.

"Треба брати з них (Великої Британії та США – ред.) приклад. Приклад захисту національних інтересів. Принаймні нарешті вислати геть дипломатів країни-агресора, яка розв’язала криваву війну й окупувала частину нашої території", – підкреслив свободівець.

Коментарі